Konfesjonał akademicki

konfesjonal1

Są sprawy których sami nie rozwiążemy.

Są ciężary, których sami nie udźwigniemy.

Są przeszkody, których sami nie pokonamy.

Są grzechy, z którymi dalej już nie pójdziemy.

Konfesjonał akademicki

Środa od 18:00

Kontakt

Kontakt w sprawach duszpasterskich:
ks. Sławomir Woźniak

 


DA Laboratorium Wiary

przy parafii Miłosierdzia Bożego

Sosnowiec ul. Jagiellońska 2

Jesteś tutaj:
Start > Wydarzenia > Zaproszenie
Zaproszenie
Nowości - Wydarzenia
05 maja 2014

altInstytut Tertio Millennio zaprasza do udziału w XXIII Szkole Letniej The Summer Seminar on the Free Society, która odbędzie się w dniach 30 czerwca - 17 lipca 2014 roku w Krakowie. Program seminarium składa się z wykładów i warsztatów poświęconych analizie politycznych i społecznych zjawisk towarzyszących współczesnej demokracji, rozważanych w świetle katolickiej nauki społecznej. Wykładowcami tegorocznej szkoły będą między innymi George Weigel, Russel Hittinger i Maciej Zięba OP.

Uczestnictwo w seminarium pozwala nie tylko pogłębić swoją wiedzę oraz zdobyć nowe kontakty, daje także możliwość podniesienia kompetencji językowych - w konferencji biorą udział studenci z Polski, Stanów Zjednoczonych i krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Szkoła skierowana jest do studentów jak i doktorantów. Językiem wykładowym szkoły jest język angielski. Całość kosztów zakwaterowania, wyżywienia oraz wszelkich atrakcji towarzyszących seminarium pokrywa Instytut Tertio Millennio w Krakowie. Uczestnicy pokrywają tylko koszt podróży do Krakowa oraz podróży powrotnej do domu.

Więcej informacji na temat szkoły znajduje się na stronie internetowej www.seminar.tertio.pl Termin rektutacji mija 11 maja.{jcomments on}