Konfesjonał akademicki

konfesjonal1

Są sprawy których sami nie rozwiążemy.

Są ciężary, których sami nie udźwigniemy.

Są przeszkody, których sami nie pokonamy.

Są grzechy, z którymi dalej już nie pójdziemy.

Konfesjonał akademicki

Środa od 18:00

Kontakt

Kontakt w sprawach duszpasterskich:
ks. Sławomir Woźniak

 


DA Laboratorium Wiary

przy parafii Miłosierdzia Bożego

Sosnowiec ul. Jagiellońska 2

Jesteś tutaj:
Start > Galerie zdjęć
Galerie zdjęć
Rodzinne kolędowanie 2020
Nowości - Galerie zdjęć
02 stycznia 2020

altW tym roku zagościł do kościoła św. Tomasza Apostoła zespół PECTUS na "Rodzinne kolędowanie". Dzięki współpracy ks. Andrzeja z władzami miasta Sosnowiec mogliśmy wspólnie śpiewać kolędy. Poniżej zostają zamieszczone kilka zdjęć z koncertu.

alt Przed koncertem msze świętą odprawił ks. bp Grzegorz Kaszak.
alt
 
Wigilia 2019
Nowości - Galerie zdjęć
19 grudnia 2019

altW tym roku zaprosiliśmy Duszpasterstwo Akademickie z Jagielońskiej, aby wspólnie móc złożyć sobie życzenia i przeżyć w świątecznej atmosferze Wigilię Duszpasterstw Akademickich. Na Wspólnej Wigilii byli z Nami również Duszpasterze Akademiccy to jest ks. Michał Knapik oraz ks. Sławomir Woźniak. Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie, organizację oraz pomoc w przygotowaniu oraz organizacji tak wspaniałego wydarzenia.

Więcej…
 
Fotorelacja z Pielgrzymki
Nowości - Galerie zdjęć
29 sierpnia 2015

altZ uśmiechem na ustach, ze śpiewem, modlitwą, w słońcu, w deszczu, w towarzystwie kurzu, zmęczenia, potu, ale z wiarą i całym plecakiem spraw osobistych, rodzinnych dotarliśmy do tronu Tej, która wszystko rozumie, która sercem ogrania każdego z nas, która jest z nami w każdy czas.

Więcej…
 
Im wyżej tym piękniej...
Nowości - Galerie zdjęć
08 czerwca 2014

altKorzystając z wolnego w sobotę skoro świt wyruszyliśmy na spotkanie z kolejną przygodą...
Chcieliśmy zdobyć Rysy - mimo pięknej pogody na szlaku panowały trudne zimowe warunki. Ratownicy TOPR-u mieli tego dnia sporo pracy, a My w trosce o swoje bezpieczeństwo z pokorą zweryfikowaliśmy plany i postanowiliśmy nie atakować na razie Rysów. Wchodząc na bezpieczną dla nas wysokość cieszyliśmy się otaczającym nas pięknem...

Więcej…
 
Majówka DA 2014
Nowości - Galerie zdjęć
05 maja 2014

altMajówka DA 2014
Slovensky Raj - Sucha Bela, Dolina Chochołowska, AquaCity Poprad...

Galeria zdjęć

Więcej…
 
Dolina Pięciu Stawów
Nowości - Galerie zdjęć
17 listopada 2013

alt„Góry są wyzwaniem, góry prowokują człowieka, istotę ludzką, młodych i nie tylko młodych do dokonywania wysiłku w celu zwyciężenia samego siebie.” - Jan Paweł II

W sobotni listopadowy poranek zarzuciliśmy plecaki na ramię i ruszyliśmy na kolejną wyprawę tym razem celem naszej wędrówki była Dolina Pięciu Stawów.

Ogólnie wyjazd udany, jak zawsze zresztą!

Więcej…
 
Góry są ...
Nowości - Galerie zdjęć
31 października 2013

altBóg Stworzył cudowny świat pełen kolorów, zapachów, dźwięków, podarował człowiekowi góry… Jezus często przebywał w górach, gdzie odpoczywał modląc się. Często przebywał w miejscach zacisznych. Jeżeli On tego potrzebował, my tym bardziej dlatego wybraliśmy się w Tatry aby … – być bliżej Boga.

Więcej…
 
Góry o każdej porze roku są piękne...
Nowości - Galerie zdjęć
23 września 2013

altGóry o każdej porze roku są piękne... Postanowiliśmy wykorzystać ostatnie chwile wakacji na zdobywanie szczytów „Warunki atmosferyczne i późna pora uniemożliwiły nam dotarcie na szczyt Ciemniaka. Chuda Przełączka (1885m.npm) też nas zadowoliła. Ciemniak następnym razem! Już teraz zapraszam! XA”

Więcej…
 
Majówka 2013 - "WYSPA"
Nowości - Galerie zdjęć
04 maja 2013

altTegoroczną majówkę spędziliśmy w szczególnym miejscu… Miejscu, w którym śpiew odbijał się echem w ciszy wieczoru.

Tym miejscem był ośrodek rekolekcyjny „WYSPA” w Budzyniu k. Buska Zdroju. Na wyspie znajduje się mały dom rekolekcyjny, cztery domki-pustelnie oraz kaplica pw. Matki Bożej Anielskiej. Wszystko to położone nad brzegami stawów, na skraju lasu. Klimat „Wyspy” zarówno ten przyrodniczy, jak i duchowy, jest jedyny w swoim rodzaju! Wszechobecna cisza, szum wiatru, śpiew ptaków, rechot żab – to wszystko dodaje temu miejscu uroku.

 

Więcej…
 
Zdjęcia ze spotkania
Nowości - Galerie zdjęć
24 października 2012

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania z panią Agnieszką Laskowską wolontariuszką mysłowickiego Hospicjum ”Cordis”, pracującą w Ekwadorze...

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4