Konfesjonał akademicki

konfesjonal1

Są sprawy których sami nie rozwiążemy.

Są ciężary, których sami nie udźwigniemy.

Są przeszkody, których sami nie pokonamy.

Są grzechy, z którymi dalej już nie pójdziemy.

Konfesjonał akademicki

Środa od 18:00

Kontakt

Kontakt w sprawach duszpasterskich:
ks. Sławomir Woźniak

 


DA Laboratorium Wiary

przy parafii Miłosierdzia Bożego

Sosnowiec ul. Jagiellońska 2

Jesteś tutaj:
Start > Pielgrzymka
Pielgrzymka
Miłosierdzie - konferencja
Nowości - Pielgrzymka
15 sierpnia 2016

Miłosierdzie - konferencja, którą wygłosił ks. Arkadiusz Witkowski podczas XXV Pieszej Pielgrzymki Diecezji Sosnowieckiej na Jasną Górę

 
 

 

 
Pielgrzymka 2016 - informacja
Nowości - Pielgrzymka
18 lipca 2016

W tym roku nie będzie organizowana odrębna akademicka grupa pielgrzymkowa na Jasną Górę. Wszystkich chętnych do pielgrzymowania zapraszamy do grupy młodzieżowej: zielono-czarnej, która wyrusza 8 sierpnia, a do Matki Bożej dociera 13 sierpnia.


Wszelkie informacje można uzyskać u ks. Piotra Pisarczyka ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

lub na fanpage /zielonoczarna/

alt

 
Akademicy idą na Jasną Górę!
Nowości - Pielgrzymka
24 sierpnia 2015
 
 
Konferencja pielgrzymkowa
Nowości - Pielgrzymka
15 sierpnia 2015
 
ks. Arkadiusz Witkowski - konferencja pielgrzymkowa

Już wszystko prawie gotowe, brakuje tylko Ciebie! Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany/a, to czas powiedzieć TAK - jadę na Jasną Górę! Grupa Akademicka biało-czerwona ZAPRASZA! Duszpasterstwo Akademickie Laboratorium Wiary - konferencja w czasie pielgrzymki Olkuskiej Grupa Złota Jaworzno (09-13.08.2015 r.) pójdź z nami tropem wiary na pielgrzymi szlak gdzie usłyszysz więcej... „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię"

Posted by Duszpasterstwo Akademickie Diecezji Sosnowieckiej on 15 sierpnia 2015
 
Pielgrzymka 2015
Nowości - Pielgrzymka
26 czerwca 2015

{jcomments on}

alt

 
Pielgrzymka 2014
Nowości - Pielgrzymka
03 czerwca 2014

Już dzisiaj zapraszamy do naszej akademickiej biało-czerwonej grupy pod patronatem św. Jana Pawła II
Zapisy pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


alt{jcomments on}

 
78 Pielgrzymka Akademicka
Nowości - Pielgrzymka
16 kwietnia 2014

altStudenci i profesorowie pielgrzymują do Matki Bożej na Jasnej Górze!

W dniach 10-11 maja 2014 r. na Jasnej Górze będą się modlić środowiska akademickie z całej Polski! Nie może tam zabraknąć również Ciebie, mnie, nas! Oprócz modlitwy, czuwań i Eucharystii, czeka nas też kilka ciekawych spotkań i konferencji, m.in. z państwem Półtawskimi. Dr Wanda Półtawska była długoletnią przyjaciółką papieża Jana Pawła II. Będzie to też więc świetna okazja ku temu, by podziękować za dar pontyfikatu i kanonizacji Jana Pawła II. Zachęcamy bardzo gorąco, abyś wziął udział w tej pielgrzymce. Czas poświęcony Bogu nigdy nie będzie czasem straconym!
Tegoroczna 78. Akademicka Pielgrzymka na Jasną Górę odbywa się pod hasłem: "Zrozumieć człowieka".

 

Więcej…
 
Pielgrzymka 2013 biało-czrewona
Nowości - Pielgrzymka
01 września 2013

altZdjęcia z tegorocznej wędrówki na Jasną Górę.

Więcej…
 
Ruszyły zapisy na Jasną Górę!
Nowości - Pielgrzymka
07 maja 2013

Tuż przed majówką otwieramy listę pielgrzymkową - Jasna Góra 2013. Czas sierpniowych zmagań, co prawda dopiero za 4 miesiące, ale już dziś warto zarezerwować termin od 23 do 26 sierpnia br.


Liczymy na wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób czują się związani ze środowiskiem akademickim. Czekamy na młodych i tych nieco starszych; weteranów i nowicjuszy! Wszystkich zapraszamy równie gorąco i serdecznie!

Więcej…
 
77 Pielgrzymka Akademicka - galeria zdjęć
Nowości - Pielgrzymka
25 kwietnia 2013

altW ubiegłą sobotę udaliśmy się na 77 Pielgrzymkę Akademicką na Jasną Górę. Pomimo tego, iż pogoda nie zapowiadała się obiecująco, dobre humory dopisywały nam od samego rana. Około godziny 10 dotarliśmy do klasztoru Paulinów i od razu skierowaliśmy się do Bazyliki Jasnogórskiej na konferencję wprowadzającą redaktora naczelnego Gościa Niedzielnego. Ksiądz Tomasz Jaklewicz wyjaśnił nam znaczenie hasła tegorocznej pielgrzymki „ Jesteście solą ziemi”. Dowiedzieliśmy się nie tylko tego jak należy rozumieć te słowa, ale również jak możemy je realizować w naszym codziennym życiu, w środowisku w którym żyjemy i uczymy się. Następnie udaliśmy się na jedno z trzech spotkań w grupach. Po krótkiej naradzie wybraliśmy konferencję pod tytułem „Rodzina – małżeństwo - wiara= jak to pogodzić?”

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3